Vanusekontroll

Sisenemiseks kinnita, et oled 18+.

Vabandust, täiskasvanud ainult

Võrdle

Tooteid ei ole võrdluses

Kapsel E-vedelik Element 2ml 555 20mg

Kapsel E-vedelik Element 2ml 555 20mg

Kirjuta arvamus

Naturaalne tubakas, mille alatoonides on tunda pähklite, mandlite, karamelli ja vanilje nooti.

4,90 €

Saadavus: Laos olemas


1. Juulist on e-poodides müük keelatud

Kapsel e-vedelik Element

Mis on kapsel?

Kapslites on kasutusel nikotiinisooladega e-vedelikud (kapsli välismaine nimetus on POD). Mis on nikotiinisool? Nikotiin ise on aluseline. Selleks, et saada nikotiin neutraalsemaks ja pehmemaks kurgule, tõstetakse selle happelisust "sooladega". Tänu sellele ei teki tõmbamisel kurgus kibedat või valusat tunnet. Kui tõmmata 20mg sisaldusega nikotiinisoolaga e-vedelikku siis võiks võrrelda seda tavalise nikotiini e-vedelikuga mille kangus on 3-6mg.

Hea toode neile kelle nikotiini vajadus on suurem. Kapslites olev e-vedelik rahuldab kiiremini nikotiinivajaduse. Nikotiinisoolad imenduvad paremini kui tavaline nikotiin, tänu sellele peab vähem mahvitama. Lisaks ei ole kurgul valus ega ebameeldiv.

Kuidas kasutada kapsleid?

Kapsel on mõeldud kasutamiseks spetsiaalses seadmes. Meil on kapslite kasutamiseks müügil kapselsüsteemiga e-sigaret Aspire Gusto Mini. Kapslite kasutamise puhul on oluline see, et vatt oleks niisutatud. Kui kapslilt on silikoonribad eemaldatud, siis tuleb jälgida, et vedelik hakkaks voolama ja mullitama küttekeha juures. Selleks võib kapslit loksutada ja raputada. Seejärel tuleks lasta küttekehal märguda 5-10 minutit. Nii väldid küttekeha läbi põletamist. Kapslitel ei saa küttekeha vahetada! 

E-vedeliku koostis:

  • 35% propüleenglükool ja 65% taimne glütseriin
  • Toidu lõhna- ja maitseained

Propüleenglükoolil ja taimsel glütseriinil on omadus tekitada auru. Toidu lõhna- ja maitseained annavad vedelikule maitse ja lõhna.

Kapsli omadused:

  • Kapslis on 2ml maitsega vedelikku
  • Kapslis on kasutatud nikotiinisooladega e-vedelikku
  • Vedeliku kangus 20mg

HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

Andke oma kommentaar

Hinda toodet: Kapsel E-vedelik Element 2ml 555 20mg

Additional Information

External reference Erply_3967
Loading...