Vanusekontroll

Sisenemiseks kinnita, et oled 18+.

Vabandust, täiskasvanud ainult

Võrdle

Tooteid ei ole võrdluses

Vedelikud

E-vedelik

E-vedelikku kasutatakse elektroonilises sigaretis ehk e-sigaretis. E- vedelik sisaldab propüleenglükooli, taimset glütseriini ning lõhna- ja maitseaineid. Vapista e-sigaretipoes on müügil vaid kõige kvaliteetsemad vedelikud, mis on vastavad testid läbinud! Võid alati kindel olla, et ostetav vedelik on puhas ja kõrge kvaliteediga. Loe lähemalt e-vedelikke kohta siit.

Dinner Lady

Dinner Lady'l on väga lai sortiment e-vedelikke ning omale meelepärase leiab kindlasti igaüks. Dinner Lady valikus on nii magusaid e-vedelikke nagu näiteks Apple Pie ja Lemon Tart kui ka värskemaid maitseid nagu näiteks Black Orange Crush ja Cola Cabana. Dinner Lady e-vedelikud on toodetud UK's. Dinner Lady e-vedelikud koosnevad 70% taimsest glütseriinist ning 30% propüleenglokoolist.

Vaata Dinner Lady e-vedelikke siit

Ever Vape

Ever Vape vedelike retsepte töötati välja pikka aega, et luua midagi sensatsioonilist. Sulle maitseb jäine mustsõstar või hoopis magusad marjad koos kerge mindiga? Ever Vape pakub sulle neid! Need e-vedelikud sobivad kõigile kes armastavad oma e-vedelikus ka pisut mündinooti. Ever Vape e-vedelikud on toodetud Prantsusmaal. Ever Vape e-vedelikud koosnevad 60% taimsest glütseriinist ning 40% propüleenglükoolist.

Vaata Ever Vape e-vedelikke siit

Pulp

Pulp e-vedelikud on klassikalised. Vapista sortimendis on olnud need pikka aega ning klientide ühed lemmikud! Pulpi valikus on erinevaid tubakaid nagu näiteks Eagle Creek ja ka marjad-puuviljad nagu näiteks Metsmaasikas või Marjakokteil. Pulp e-vedelikud on toodetud Prantsusmaal. Pulp e-vedelikud koosnevad 70% propüleenglükoolist ja 30% taimsest gültseriinist.

Vaata Pulp e-vedelikke siit

Furiosa

Furiosa on samuti üks nendest kes on Vapista sortimendis figureerinud pikka aega ning kes on saanud üheks meie klientide lemmikuks. Need võrratud ja aegumatud maitsed nagu näiteks Ice Beam või Lava Drops- lihtsalt imelised! Furiosa e-vedelikud on toodetud Prantsusmaal. Furiosa e-vedelikud koosnevad 90% taimsest glütseriinist ja 10% propüleenglükoolist.

Vaata Furiosa e-vedelikke siit

Nicorex

Nicorexi e-vedelike sortimendis on palju erinevaid maitseid. Vapista sortimendis on saadaval näiteks erinevad Signature ja Gurmee e-vedelikud. Nicorex e-vedelikud on toodetud Euroopas. Nicorex e-vedelikud koosnevad 70% taimsest glütseriinist ja 30% propüleenglükoolist.

Vaata Nicorexi e-vedelikke siit

Liqua Mix 

Liqua Mix'il on väga lai sortiment e-vedelikke ning omale meelepärase leiab kindlasti igaüks. Liqua Mix valikus on nii magusaid e-vedelikke nagu näiteks Tropical Bomb kui ka värskemaid maitseid nagu näiteks Cranberry Blast. Liqua Mix e-vedelikud on toodetud Euroopas. Liqua Mix e-vedelikud (kangused 3mg ja 6mg) koosnevad 65% taimsest glütseriinist ja 35% propüleenglükoolist (kangused 0mg,12mg,18mg) koosnevad 50% taimsest glütseriinist ja 50% propüleenglükoolist.

Vaata Liqua Mix e-vedelikke siit

Liqua Element

Liqua Element'il on väga lai sortiment e-vedelikke ning omale meelepärase leiab kindlasti igaüks. Liqua Element valikus on nii magusaid e-vedelikke nagu näiteks Berry Mix või Blackberry kui ka värskemaid maitseid nagu näiteks Two Mints ja Menthol. Liqua Element e-vedelikud on toodetud Euroopas. Liqua Element e-vedelikud koosnevad 50% taimsest glütseriinist ja 50% propüleenglükoolist.

Vaata Liqua Element e-vedelikke siit

Aramax

Aramax'il on väga lai sortiment e-vedelikke ning omale meelepärase leiab kindlasti igaüks. Aramaxi valikus on nii magusaid e-vedelikke nagu näiteks Marjasegu, Arbuus või Kreemine Magustoit kui ka värskemaid maitseid nagu näiteks Mentool. Aramax e-vedelikud koosnevad 50%taimsest glütseriinist ja 50% propüleenglükoolist.

Vaata Aramaxi e-vedelikke siit

Survival

Survival e-vedelike retseptid on hoolikalt välja töödeldud, et luua midagi meeliületavat. Vapistas on saadaval Survivali e-vedelikest näiteks väga populaarseks saanud Solar Storm, Dragon Fury, Ice Age, Zombie Outbreak, Volcano Rage. Survivali e-vedelikud koosnevad 50% taimsest glütseriinist ja 50% propüleenglükoolist.

 

Vaata Survivali e-vedelikke siit

All Starz

All Starz e-vedelike retseptid on hoolikalt välja töötatud, et luua midagi meeliületavat. Vapistas on saadaval All Starzi e-vedelikest näiteks Juicy Krazy ja Cherry Fizz. All Starz vedelikud koosnevad vastavalt maitsele kas 90% või 100% taimsest glütseriinist.

Vaata All Starz e-vedelikke siit

Element

Element e-vedelikud koguvad Vapistas järjest rohkem populaarsust. Kui sulle meeldivad tubaka maitsed, millele on juurde lisatud võrratuid maitsenüansse siis proovi Element e-vedelikke 555 või Honey Roasted. Kui sulle meeldivad aga hoopis puuviljad ja marjad siis haara Watermelon Chill või Pink Lemonade. Element e-vedelikud koosnevad vastavalt pudeli suurusele kas 50% taimsest glütseriinist või 65% taimsest glütseriinist.

Vaata Element e-vedelikke siit

Comic Juice

Comic Juice sortiment on küll tagasihoidlik, kuid võrratute maitsetega. Vapistas on saadaval näiteks e-vedelik Boom: võrratu virsik koos puuviljade noodiga ning see kõik on täiustatud kerge vürtsiga ja e-vedelik Zap: maitsev segu õunastvaarikastpõldmarjast ja teistest punastest marjadestComic Juice e-vedelikud koosnevad 60% taimsest glütseriinist ja 40% propüleenglükoolist.

Vaata Comic Juice e-vedelikke siit

Avoria

Jah! Klassika on tagasi! Vapistasse on saabunud taaskord klientide üks vaieldamatu lemmikbränd Avoria. Saadaval on taas selline e-vedelik nagu Jääõun ja Wild Sahara. Avoria e-vedelikud koosnevad alates 50% taimsest glütseriinist.

Vaata Avoria e-vedelikke siit

Twelve Monkeys

Klientide rõõmuks on Twelve Monkeys e-vedelikud on taaskord saadaval Vapista esindustes! Kas sulle meeldivad võrratud maitsenüansid, puuviljased. magusad- imeliste alatoonidega? Siis on Twelve Monkeys just midagi sulle! Twelve Monkeys e-vedelikud koosnevad vastavalt maitsele kas 65%, 80% või 90% taimsest glütseriinist.

Vaata Twelve Monkeys e-vedelikke siit

Loading...