Vanusekontroll

Sisenemiseks kinnita, et oled 18+.

Vabandust, täiskasvanud ainult

Võrdle

Tooteid ei ole võrdluses

Tellimusinfo

Tellimine


Toodete tellimiseks palun lisa valitud toode või tooted ostukorvi. Seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist või alustada tellimuse vormistamist. Ostukorvi sisu on võimalik enne tellimuse kinnitamist muuta ja vajadusel sealt tooteid eemaldada. Muudatustest tulenevalt arvutatakse automaatselt ümber tasumisele kuuluv summa.
Ostu sooritamiseks palun vajuta nuppu “Kassa”. Kassas on võimalik valida, kas sooritada ost kliendikontot registreerimata või sooritada ost koos kliendikonto registreerimisega. Soovitame registreerida kliendikonto, et järgmisel korral ostu sooritades ei peaks uuesti sisestama oma andmeid st kõik andmed on juba eeltäidetud. Lisaks annab kliendikonto olemasolu võimaluse saada jooksvat informatsiooni meie uudistest ja sooduspakkumistest. Kliendikonto olemasolul tuleb ostu sooritamiseks sisse logida, kasutades kasutajanime ja salasõna.
Peale tellimuse esitamist saadetakse automaatselt arve tellimusel märgitud e-posti aadressile. Arve on kehtiv 5 päeva, kui selle aja jooksul pole arvet tasutud, siis eeldame, et klient on tellimusest loobunud ja tühistame tellimuse.

Tasumine

Kauba eest saab tasuda mugavalt Maksekeskusega.

Transport

Kauba kättesaamiseks on järgnevad võimalused:
 * SmartPost pakiautomaat – pakk toimetatakse 2-3 päeva jooksul Smartposti pakiautomaati. Paki kohale jõudmisel saadetakse Teile vastavasisuline SMS teade. Kindlasti võtke kaasa ID kaart, kuna Smartposti automaat soovib enne paki väljastamist Teie vanust kontrollida.
* Tulen ise järele – Meie e-poes on võimalik kaup soetada ning valida kauplus, kust kaup kätte saada. Kui raha on laekunud ja kaup valmis, annab teenindaja Teile teada, kuna võib kaubale järele tulla.

   Saatmine tasuta alates 60 euroste tellimuste puhul!

Tagastamine

Toote tagastamine käib seadusega ettenähtud korras. Kui toode ei vasta kirjeldatule, või mingil põhjusel ei sobi Teile, kehtib 14 päevane tagastamise õigus*.
* tagastatav toode ei tohi olla kasutatud.
* tootel ei tohi olla nähtavaid vigastusi.
* tagastatav toode peab olema originaalpakendis.
* pakend ei tohi olla vigastatud (rebitud, lõigatud, muljutud, kriimustatud, jne.)

Peale toote tagastamist, maksame raha tagasi toote maksumuse ulatuses 30 kalendripäeva jooksul. Transpordikulud kannab ostja!


 

Garantii

* Akud: 3 kuud
* Aurustaja: 14 päeva
* E-vedelikele, küttekehadele ja huulikutele garantii ei kehti.

Garantiiteenuse osutamise aluseks on originaal ostutšekk /arve ning võimalikult täpne rikke kirjeldus.Transport garantiiremonti toimub kliendi kulul ning toode peab olema originaalpakendis.Garantii ei kehti juhtudel kui tootel on füüsiline kahjustus või kulumine, toodet kasutatud mitte otstarbepäraselt, toode on valesti paigaldatud. Kauba tagastamisega seotud kulud tasub klient. Kliendil on õigus garantii ajal kauba TASUTA remondile või samaväärsega välja vahetamisele.Privaatsus

Maitsev Aur ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Loading...