Vanusekontroll

Sisenemiseks kinnita, et oled 18+.

Vabandust, täiskasvanud ainult

Võrdle

Tooteid ei ole võrdluses

Meist

Maitsev Aur OÜ on 2013. aasta augustis loodud ettevõte, mis tegeleb e-sigarettide ja nende juurde käivate tarvikute veebipõhise müügiga Eestis. Asukohaks Tartu. Ettevõte sai alguse kahe sõbra ühisest soovist jagada teistega oma siirast entusiasmi e-sigarettide vastu.
Rene

Liikudes ajateljel veel paar aastat tagasi, jõuame selleni, kuidas kõik alguse sai.


Vähe sellest, et mõlemad mehed kannavad sünnist saati sama nime (Rene ja Rene), oli neil selleks ajaks juba pikemat aega plaan suitsetamisest lahti öelda (tõsi küll – viimane mitte päris sünnist saadik).
Ent sõltuvus oli tugev ja tegevus ise pööraselt meelepärane, mis muutis mahajätmise praktiliselt võimatuks. Abi ei suutnud osutada ei ussi- ega püssirohi, kaugeltki mitte siis plaastrid, nätsud ja teised säärased abivahendid.

Ühel ilusal päeval aga teatas üks nimekaimudest tavapärasest pisut enam resoluutsel toonil, et jätab suitsetamise mingil kindlal kuupäeval maha. Teine nimekaim, olles ehmunud ja täis aukartust semu ootamatust meelekindlusest, haaras mõttest kinni ja läks asjaga kaasa – koos on ehk lihtsam loobuda. Üks härra kasutas abimehena plaastreid, teine aga laenas igaks juhuks sõbralt e-sigareti, millega saaks silmipimestava isu korral kiire leevenduse. Kui udu hajus, oligi juba möödunud päris pikk aeg, mil polnud kumbki mees teinud ei e-sigaretti ega tavalist suitsu. Ühe mehe hommikune köha ning valus rindkere asendusid päris arvestatava rahaportsuga mõlema mehe rahakotis.

Pärast täiendava aja möödumist hakkasid mehed aga suitsupausidest ja „kultuurinurkadest“ puudust tundma. Nii pika staaži järel – 10 ja 16 aastat – tekkis loobumisest kuidagi tühi tunne. Ent traditsioonilisele sigaretile tagasiminek ei tulnud kõne alla ja siis otsustatigi põhjalikumalt tutvust teha veel lapsekingas e-sigaretiga.

ReneNüüdseks on proovitud igasuguseid erinevaid e-sigarette ja seadmeid. Uudishimust on lausa omal käelgi reguleeritava pingega karbikesi ehitatud (õnnestusid, aga kaubanduslik välimus ja kasutusmugavus olid ikka halenaljakad). Samuti on läbi testitud lugematu hulk erinevaid aurustajaid, seadmeid ja vedelikke.
Maitsev Aur on võtnud eesmärgiks oma e-poes piirata tootevalikut. See tähendab, et pakume võimalust soetada vaid suhteliselt mõistlikul hulgal erinevaid tooteid – just neid, mida oleme ise järele proovinud, ning teame, et need on töökindlad, mugavad kasutada ning pakuvad oma hinnale vastava kvaliteediga naudingut.

Meie missioon on jagada oma kogemust ja innustada inimesi loobuma traditsioonilisest suitsetamisest!

Lugupidamisega

Maitsev Aur meeskond

Loading...